تخفیف ویژه
30% تخفیف روی کلیه خدمات

درباره ما

مجموعه آسان پایان نامه با انجام خدمات پایان نامه و مقاله نویسی شامل انجام صفر تا صد پایان نامه ارشد و دکتری، نگارش و چاپ مقاله و کتاب، بهترین موسسه نگارش پایان نامه و مقاله می باشد. مجوعه آسان پایان نامه زیرمجموعه هلدینگ آموزشی پژوهشی دانش پارس با شماره ثبت 206864 به مدت 16 سال در زمینه انجام پروژه های علمی-پژوهشی در استان های مختلف کشور فعالیت دارد و در خدمت شما عزیزان است. محققان موسسه را دانشجویان دکتری و اساتید هیئت علمی دانشگاه های برتر کشور تشکیل می دهند که می توانند به شما عزیزان در زمینه مشاوره و نگارش پایان نامه کارشناسی ارشد، رساله دکتری، انواع مقالات پژوهشی و ISI و سایر تحقیقات دانشگاهی یاری رسانند.

در این مجموعه تلاش بر این است که با معرفی محققان برتر بالاترین کیفیت ممکن با کمترین هزینه به دانشجویان عزیز ارائه شود. ضمانت حسن انجام کار، انجام مراحل مختلف اصلاحات مدنظر دانشگاه، عودت وجه در صورت عدم رضایت دانشجو از جمله تضمین های قطعی است که در کنار مزایایی چون استخراج رایگان مقاله از پایان نامه، انجام رایگان سمینار و آموزش رایگان جلسه دفاع به دانشجویان ارائه خواهد شد.

خدمات پایان نامه و مقاله نویسی آسان پایان نامه با بهره‌گیری از کادری مجرب و با تجربه در زمینه‌های مختلف ارائه می‌شود. در آسان پایان نامه، تلاش می‌کنیم تا با بهترین کیفیت و با استفاده از به‌روزترین روش‌های علمی و فنی، مشکلات دانشجویان در انجام پایان نامه و مقاله را به حداقل برسانیم. تیم­ های تخصصی ما شامل طیف گسترده­ای از محققان و پژوهشگران رشته های مختلف دانشگاهی از جمله رشته های­ علوم انسانی، رشته های فنی و مهندسی، رشته های علوم پزشکی، رشته های علوم پایه و رشته های هنر می‌باشد که با داشتن تجربه و دانش لازم، بهترین خدمات را به شما ارائه می‌دهند. از جمله خدمات ما می‌توان به نگارش صفر تا صد پایان نامه ارشد و رساله دکتری و انواع مقالات (مقاله کنفرانسی، مقاله علمی پژوهشی، مقاله ISI و…)، ویرایش و بازنویسی مقاله و پایان نامه، ترجمه مقالات و متون تخصصی اشاره کرد.

مشاوره رایگان ثبت سفارش