تخفیف ویژه
30% تخفیف روی کلیه خدمات

استخدام و همکاری با ما

هلدینگ آموزشی پژوهشی دانش پارس با 16 سال قدمت در زمینه آموزش و پژوهش، در پی جذب و استخدام محققان دانشگاهی در رشته های مختلف در زمینه های تدریس (دروس کنکور و دروس دانشگاهی)، مشاوره تحصیلی در مقاطع مختلف، آموزش نرم افزارهای مختلف و مشاوره پژوهشی زمینه پایان نامه و مقاله می باشد.

در نظر داشته باشید که هنگام پر کردن فرم همکاری دروس زمینه ها و رشته هایی که توانایی انجام تحقیق را دارید و مایل به همکاری هستید را در کادر توضیحات بنویسید. همچنین، تمام سوابق تدریسی، مشاوره ­ای و پژوهشی خود را به صورت مفصل در کادر توضیحات و همچنین داخل فایل رزومه ارسالی وارد نمایید. در صورتی که بخشی از این فرم با سوابق و توانایی های شما همخوانی ندارد، آن بخش را خالی بگذارید.

لطفا توجه داشته باشید، کسانی که تمایل به همکاری دارند فقط از طریق پر کردن فرم همکاری درخواست نمایند. فرم های ارسالی در اسرع وقت ارزیابی شده و نتیجه آن را می توانید در همین سایت مشاهده کنید.

شرایط همکاری:

1-همکاری به دو صورت نیمه حضوری و دورکاری است و در صورت دورکاری شما از طریق تماس تلفنی و تماس تصویری با موسسه و مشتری مربوطه در ارتباط خواهید بود.

2-حقوق و مزایا به صورت توافقی بوده و به عواملی مانند حجم فعالیت فرد ، سابقه پژوهشی/کاری و … بستگی دارد.

3-دریافت حقوق به صورت درصدی و پورسانتی می باشد.

4-برای افرادی که تمایل به همکاری تمام وقت هستند شرایط حقوق ثابت بعلاوه ی درصد پورسانت امکان پذیر است.

5-استخدام افراد مختلف از دانشجوی کارشناسی تا اساتید دانشگاهی امکان پذیر است و در این مورد نگرانی نداشته باشید.

لازم به ذکر است، افرادی که مایل به همکاری در زمینه مشاوره پژوهشی در مجموعه آسان پایان نامه زیر مجموعه ی هلدینگ آموزشی پژوهشی دانش پارس به کار گرفته می شوند. مجموعه فعالیت های آسان پایان نامه را از اینجا مشاهده کنید. و افرادی که مایل به همکاری در زمینه تدریس و مشاوره تحصیلی هستند هم در سایر زیر مجموعه های هلدینگ دانش پارس فعالیت خواهند کرد.شرایط جزئی پس از شناسایی مدرسان و محققان انتخاب شده به آنها اعلام خواهد شد.

لطفا فرم زیر را به صورت دقیق و کامل پر کنید. پر کردن همه کادرها به غیر از آپلود مدرک تحصیلی اجباری است. برای اطلاعات بیشتر قبل از پرکردن فرم همکاری به صفحه اصلی آسان پایان نامه مراجعه کنید.

  • Accepted file types: pdf, doc, docx.
    حداکثر حجم فایل: ۲۰۴۸kb
  • Accepted file types: pdf, jpg, jpeg, png.
    حداکثر حجم فایل: ۲۰۴۸kb

مشاوره رایگان ثبت سفارش